Udruga za razvoj audio-vizualne umjetnosti
14/03 2025
Pripremite se za elektroničko putovanje kroz ritmove vode i zvučne valove koji oblikuju krajolik post-digitalnog doba! Plava Struja, poseban party u sklopu Media Mediterranea 27 festivala, održat će se 30. svibnja 2025. u Klubu Kotač, DC Rojc, Pula. Od 22:00 do 04:00, posjetitelje očekuje nezaboravna noć ispunjena vrhunskim vinilnim setovima i hipnotičkim plesnim vibracijama.
Ulaz: 15 € (karte su dostupne isključivo na ulazu – požurite, kapacitet kluba je ograničen!)
Ilija Rudman – Legenda underground disco i house scene, poznat po svojoj opsesiji analognim zvukom i beskompromisnim setovima. S više od 100 vinilnih izdanja i 9 studijskih albuma, njegov rad prepoznali su velikani poput Greg Wilsona, Faze Actiona, Marka E-a, Crazy P-a, Rona Trenta i Don Carlosa. Svaki njegov nastup prava je poslastica za ljubitelje kvalitetne elektroničke glazbe.
DJ Evan – Majstor vinila i selektor koji već 20 godina oblikuje regionalnu house i techno scenu. Kroz rad na Forbidden Dance Records, Legalize Lambada i Vakum Records, promovirao je underground zvuk diljem Europe i pomogao u razvoju nove generacije izvođača. Njegovi setovi nepredvidivo kombiniraju deep, soulful, disco i acid house te garantiraju hipnotički groove koji nikoga ne ostavlja ravnodušnim.
Festival Media Mediterranea već više od dva desetljeća donosi inovativne glazbene programe u Istru. Još 1999. godine, festival je pokrenuo open-air partyje na Marleri, koji su oblikovali generacije pulskih DJ-eva i obogatili festivalsku scenu u Hrvatskoj. Ove godine, Plava Struja nastavlja tu tradiciju, spajajući najbolje selektore s vrhunskom atmosferom.